0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Pécsett projektasszisztens állás angol nyelvtudással rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

KIKK Egyesület

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 05. 16. 14:40

A KIKK Egyesület az alábbi pozícióba munkatársat keres pécsi irodájába:

Projektasszisztens

FELADATAI:

  • közreműködés a nyertes pályázatok megvalósításában
  • elszámolás-menedzsment
  • jelentések készítése
  • projektek háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok, stb.) feldolgozása
  • kapcsolattartás hazai és nemzetközi projektpartnerekkel
  • kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása
  • szerződésmódosítások kezelése
  • közösségi média felületek kezelés

ELVÁRÁSAINK:

  • FOKSZ vagy felsőfokú végzettség
  • rendszer- és folyamat szemlélet, precizitás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • logikus gondolkodásmód, önálló munkavégzés, talpraesett személyiség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció (angol nyelven is), jó problémamegoldó képesség
  • felelősségteljesség, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói ismeretek (word, excel)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • rugalmas munkavégzés,
  • innovatív szervezeti kultúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • magabiztos angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Pécs

fényképes önéletrajzzal és angol, valamint magyar nyelvű motivációs levéllel
e-mailben: allas@kikk.hu

Határidő: 2018. június 10.