0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Kutatási klinikai adminisztrátor munkatársat keresünk Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

MEDICAL Education Bt.

Egészségügy, gyógyszeripar

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 05. 16. 09:49

Transzlációs Medicina Alapítvány

A Transzlációs Medicina Alapítvány célja, hogy segítse a minőségi betegellátás megvalósítását az orvostudomány számos területén. Az alapítvány részt vesz a gasztroenterológiai, kardiológiai és neurológiai kutatások finanszírozásában, valamint támogatja kutatók tudományos rendezvényeken való részvételét, közlemények megjelenését is. Közreműködünk továbbá a klinikai kutatások eredményeinek minél szélesebb körű megismertetésében, ezáltal az innovációk gyakorlati hasznosításában.

Kiépülőben lévő, dinamikusan fejlődő csapatunkba hosszútávú munkalehetőséggel keresünk:

  • Kutatási klinikai adminisztrátort

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, munkakörtől és végzettségtől függő bérezés,
  • részvételi lehetőség nemzetközi együttműködésekben,
  • szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzések, tanfolyamok, hazai és nemzetközi kongresszusi részvétel).

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Gyógyszer-, vagy klinikai kutatásban, illetve egészségügyben szerzett jártasság előnyt jelent, de pályakezdők érdeklődősét is szívesen fogadjuk.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok és/vagy kommunikációképes szint – munkakörtől függően

Munkavégzés helye:

  • Pécsi Tudományegyetem

Elérhetőség:

  • hr@tm-centre.org