Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Vagyonvédelmi szerelő munkatársakat keresünk Pécsre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

Fizetés: Bruttó 300000 / Hónap

2018. 04. 16. 10:35

Egy fő vagyonvédelmi szerelőt keresünk Pécs központtal, főállású munkára, hosszú távra.

Feladatok:

  • meglévő vagyonvédelmi rendszerek javítása, karbantartása, programozása, új rendszerek kiépítése, telepítése

Elvárások:

  • Szakirányú villanyszerelői, műszerész és/vagy biztonságtechnikai rendszer szerelői képesítés.
  • Rendőrség által kiadott hatósági igazolvány előnyt jelent.
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • Önálló-, precíz munkavégzés,
  • Mobilitás.

Amit biztosítunk:

  • Munkaruházat, telefon, laptop, szerszámok, eszközök, gépkocsi.
  • Fizetés, bejelentett bruttó 300 000.- Ft/ hó + Mt. szerinti juttatások.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal bsallasok@gmail.com e-mail címen.