Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Nemzetközi projekt menedzser munkatársat keresünk Pécsett versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Logframe Kft.

Menedzsment

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 04. 11. 08:10

A Logframe Tanácsadó Iroda munkatársat keres NEMZETKÖZI PROJEKTMENEDZSER munkakörre.

A nemzetközi projektmenedzser munkakörébe tartozó főbb feladatok:
• Legfőképp nemzetközi uniós támogatású pályázatok menedzsmentje, melybe beletartozik a projekttagokkal való kommunikáció, projekt elszámolásának, jelentéseinek és beszámolóinak előkészítése, szakmai dokumentációk írása, valamint kifizetési igénylések előkészítése.
• A pályázatok során felmerülő tanulmányok, elemzések készítése.
• Projektekkel kapcsolatos háttérdokumentáció előkészítése és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.
• Pályázatok előkészítésében való részvétel, valamint projektgenerálás.

Képzettségi feltételek:
• Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat (európai uniós projekt menedzsment)
• Felsőfokú végzettség
• Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, valamint kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
• Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

A pozícióhoz előnyt jelent, de nem feltétel:
• Hazai, illetve európai uniós támogatású pályázatok előkészítésében szerzett tapasztalat
• Horvát nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
• Teljes munkaidős foglalkoztatás
• Pécs belvárosi munkavégzés
• Kiváló munkakörülmények

Szakmai önéletrajzzal, valamint angol nyelvű motivációs levél csatolásával, melyben bérigény is feltüntetésre kerül, az alábbi e-mail címen: logframe@logframe.hu