Építőipar, építészet

Építés vezető munkakörbe munkatársat keresünk Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 04. 09. 11:35

Cégünk generál kivitelezéssel foglalkozik, mely tevékenységhez keresünk építés vezető munkatársat.

Elvárásunk Terc program teljes körű ismerete és használata, továbbá kiváló fogalmazó – kommunikációs készség és önálló munkavégzésre való hajlamosság.

Előnyt jelentenek az alábbiak:

Építészet területén több éves tapasztalat

Az Ön feladatai közé tartozna a meglévő építkezéseinken való teljes körű építésvezetői feladatok ellátása, anyagrendelés és annak helyszínre való szállíttatása, valamint koordinálása.
Továbbá az árajánlatok elkészítése, az e-napló vezetése és a napi adminisztratív feladatok ellátása.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és érez magában kellő affinitást, valamint szeretne egy jövő és eredményorientált csapat tagja lenni , akkor várjuk Önéletrajzát.

Jelentkezni fényképes Önéletrajz benyújtásával az info@score-well.hu
e-mail címen lehet.

Tárgyként kérjük feltüntetni: Építés vezető !

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése