Építésvezető munkatársat keresünk Pécsen B kategóriás jogosítvánnyal

Napelem-Solar Kft.

Építőipar, építészet

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 03. 12. 12:44

Építésvezető munkatársat felveszünk napelemes rendszerek, hőszivattyú, klíma, mennyezet és padlófűtés, zárt cellás purhabszigetelés munkálatok kivitelezéséhez. *Nagy gyakorlattal rendelkező épületgépészet, épületvillamosság területen jártas munkatársat azonnali kezdéssel. *

Főbb feladatok: Napelemes rendszer kivitelezés, továbbá épületgépészeti illetve épületvillamossági munkáival kapcsolatos építésvezetői feladatok ellátása, azaz:

  • Az elektromos illetve gépész kivitelezési tevékenység végzésének figyelemmel kísérése és ellenőrzése
  • A szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése az építési engedély, valamint a kivitelezési dokumentáció alapján
  • Az engedélyekben és tervdokumentációkban foglaltak betartatása
  • A jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése
  • A hibák, hiányosságok, eltérések feltárása és ezek feltüntetése az átadás – átvételi jegyzőkönyvben
  • A munkák eltakarás előtt mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az átadás-átvételi és a birtokba adási eljárásban való részvétel
  • Az elvégzett munkák műszaki teljesítményjellemzőinek ellenőrzése
  • A technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése
  • A beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolása meglétének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önállóan dolgozni képes és szerető munkatársakat keresünk, akik érzik magukban az elhivatottságot, ismerik a mai kornak megfelelő, modern energetikai megoldásokat, esetlegesen közreműködtek már családi ház méretű energetikai projektek megvalósításában, ezen a területen gyakorlattal rendelkeznek.
  • Középiskolai végzettség
  • Legalább 2 éves szakterületén, műszaki ellenőrzésben szerzett szakmai gyakorlat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Lojalitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség
  • Széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Pécs – Baranya megye, esetenként külterületen.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén jutalékos bónuszok, modern, felszerelt munkakörnyezet, laptop, telefon.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
office@napelem-solarkft.hu