0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Villanyszerelő vagy elektroműszerész kollégákat keresünk Pécs és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

HR-Rent Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye:

Fizetés: Nettó 200000 - 250000 / Hónap

2018. 02. 12. 10:55

Multinacionális partnercégünk részére keresünk villanyszerelő vagy elektroműszerész munkatársakat Pécsre!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Kapcsolószekrények bekábelezése
  • Összeszerelés áramköri rajz és alkatrészlista alapján

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • Kapcsolószekrények szerelésében szerzett tapasztalat, de várjuk a pályakezdőket is
  • Szakrajz alapján összeszerelés

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés
  • Kimagasló havi kereset (nettó 200.000 Ft – 250.000 Ft / hó)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség térítés

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet:

jelentkezes@hr-group.hu

További információkért hívja a + 36 72 212 368 -as telefonszámot!