0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Teherautó értékesítő kollégát keresünk Somogy, Tolna, Baranya megyei munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Dragwitt Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Somogy, Tolna, Baranya megye

2018. 02. 08. 15:04

Megbízónk a szállítmányozási piac egyik vezető teherautó gyártó cége. Számukra keresünk Dél-nyugat Magyarországi munkavégzéssel munkatársat

Tehergépjármű értékesítő
munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése, ajánlatkészítés, szerződések megkötése
  • Vevőlátogatások adminisztrációja belső rendszerben
  • Járművek specifikálása, megrendelése, specifikációk ellenőrzése
  • Járműfelépítmények megrendelése, járműátadás vevői igény esetén
  • Az értékesítési folyamat adminisztrációjának figyelemmel követése, vevői panaszok menedzselése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló értékesítési területen (teherautó-, gép-, mezőgazdasági gép) szerzett néhány éves tapasztalat
  • Szakirányú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, C kategóriás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélorientált, együttműködő magatartás
  • Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai, műszaki továbbképzés

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal a cv@dragwitt.hu e-mail címre.