Teherautó értékesítő kollégát keresünk Somogy, Tolna, Baranya megyei munkavégzésre

Dragwitt Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Somogy, Tolna, Baranya megye

2018. 02. 08. 15:04

Megbízónk a szállítmányozási piac egyik vezető teherautó gyártó cége. Számukra keresünk Dél-nyugat Magyarországi munkavégzéssel munkatársat

Tehergépjármű értékesítő
munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése, ajánlatkészítés, szerződések megkötése
  • Vevőlátogatások adminisztrációja belső rendszerben
  • Járművek specifikálása, megrendelése, specifikációk ellenőrzése
  • Járműfelépítmények megrendelése, járműátadás vevői igény esetén
  • Az értékesítési folyamat adminisztrációjának figyelemmel követése, vevői panaszok menedzselése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló értékesítési területen (teherautó-, gép-, mezőgazdasági gép) szerzett néhány éves tapasztalat
  • Szakirányú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, C kategóriás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélorientált, együttműködő magatartás
  • Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai, műszaki továbbképzés

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal a cv@dragwitt.hu e-mail címre.