0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Személyes Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Pécs környéki területeinkre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Digitalink Kft.

Vevő-, ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Pécs és környéke

2018. 01. 12. 08:17

Személyes Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Pécs környéki területeinkre.

FŐBB FELADATOK:

  • Pécs és környékén lévő településeken kihelyezett ügyfélszolgálati munkakör.
  • személyes ügyfélszolgálat keretében ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása
  • számlaproblémák, panaszok kezelése
  • szerződéskötés, igények rögzítése, előfizetői szerződések módosítása

TÉGED VÁRUNK, HA:

  • ügyfélközpontúan gondolkozol,
  • kiemelkedő kommunikációs – és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • munkádat precízen, szabályszerűen végzed
  • tapasztalatod van telefonos és/vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben
  • magabiztosan használod a számítógépet (MS Office)
  • legalább érettségivel rendelkezel.
  • jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezel

ELŐNYNEK TEKINTJÜK,

  • ha van személyes vagy telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatod
  • angol nyelvismerettel rendelkezel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • támogató, lendületes csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • februári munkakezdési lehetőség

Jelentkezési határidő:

  • 2018. január 22.

A pályázók a fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet a job@digitalink.hu címre küldjék, a fizetési igény megjelölésével.